Kontaktujte nás

KS Motor s.r.o.
Mob1: 0911 592 636
Mob2: 0905 592 636
Janošíková 20
010 01 Žilina
TEST A ČIST. VSTREKOVAČOV

 

Komplexné  testovanie,čistenie a opravy benzínových vstrekovačov

Vlastníme testovaciu stolicu na komplexnú kontrolu a čistenie benzínových vstrekovačov.Vstrekovač sme schopní presne otestovať z hľadiska dávkovania paliva ,rozprašovania paliva ,tesnosti vstrekovača a jeho elektrických vlastnosti a to vo všetkých dynamických režimoch práce vstrekovača ako sú voľnobežný režim ,čiastočná záťaž aj plný výkon vstrekovača.Rovnako sme schopní previesť čistenie v ultrazvuku  s aktiváciou vstrekovačov pre lepšie uvoľnenie nečistôt.Na testovacej stolici je možné vstrekovače čistiť taktiež v špeciálnom spätnom režime.

Prevádzame kompletny servis benzínových vstrekovačov.

Čistíme v ultrazvuku taktiež dieselové vstrekovače.

Škoda Fabia 1.2 HTP 

Test vstrekovačov Škoda Fabia 1,2pred opravou .Vozidlo malo nízky výkon chod na  voľnobeh bol  zjavne na dva valce.Výmena indukčnej cievky v predchádzajúcom servise neviedla k náprave.

Kontrolný test vstrekovačov po viac ako 2  mesiacoch prevádzky.Majiteľ vozidla je s chodom motora spokojný ,výkon aj spotreba sú v poriadku.v pamäti závad nie je uložená žiadna závada (pred čistením boli v pamäti závad uložené chyby.)

Porsche 928

Test vstrekovačov z vozidla ktoré si dal zákazník len preventívne otestovať. Nemal zjavný problém na aute , len sa mu zdala vyššia spotreba a slabší výkon.

Z testu je vidieť , že napriek tomu , že na aute nebol zjavný problém , rozprach a množstvo paliva pri teste nebolo zďaleka optimálne. Pri viacvalcovom motori je ťažké na správaní auta takúto odchýlku poznať avšak činnosť motora to do určitej miery ovplyvní.

Po vyčistení sa trysky u 30 ročného Porsche 928 stabilizovali na vynikajúce parametre.